Základní Info

Kdo: Ó, Ó, Ó, VAJÍČKO
Kdy: 11. 6. 2022
Kde: Anti.kvariát DD
V kolik: 13:00
Za kolik:

11. červen bude v Dejvickém divadle patřit dětem. Vše se bude točit kolem půvabného příběhu o velké lásce a odhodlání. Putování houseňáka Pepíka za jeho vyvolenou půvabně vylíčila ve své knize Ester Stará, která je také autorkou scénické adaptace.

Milostným příběhem z hmyzí říše v koncertní podobě vás provedou autoři hudby, živá kapela, dětští zpěváci a Martha Issová. Na cestě za poznáním a pravou láskou zažije náš hmyzí hrdina mezi stébly ševelící trávy plno nečekaných setkání a překvapivých proměn. Přeměna v libovolného hmyzáka čeká i na vás – stačí přijít ve 13 hodin do Anti.kvariátu   a vyrobit si masku v tvořivé dílně pod vedením ilustrátora Milana Starého.

Představení pak bude následovat v  15 hodin v  sále DD.

Autorkou původní knižní předlohy i scénické adaptace je Ester Stará, ilustroval Milan Starý, hudbu složila Beata Hlavenková a Patrik Hlavenka, doprovodnou animaci připravil Vojtěch Starý. Hrají a zpívají Beata Hlavenková, Patrik Hlavenka, Martha Issová a dále zpívají Mathias a Theo Hlavenkovi, Otakar a Helenka Nádobovi, Františka Ondříčková, Terezka Brandejsová, hrají Martin Kopřiva, Jiří Nádoba.